Průběh testování - krok za krokem

02.02.2021

VYTVOŘENÍ REZERVACE 

 1. Vytvořte si rezervaci přes online rezervační systém 
 2. V rezervačním systému si vyberete typ testu, vyhovující datum a čas, vyplníte kontaktní údaje. 
 3. Po vytvoření rezervace obdržíte SMS o jejím potvrzení, zároveň s QR kódem, který budete potřebovat při příchodu na odběrové místo. V případě, že jste uvedli i e-mail, tyto informace obdržíte i na e-mail. 
 4. V případě, že jdete na test ve více lidech, rezervujte každou osobu zvlášť.

PŘÍCHOD NA TESTY 

 1. Na odběrové místo se dostavte přesně na svůj rezervovaný čas. Zbytečné časové rezervy vás vystavují riziku kumulace s dalšími osobami. 
 2. Při příchodu na recepci si připravte svůj telefon s QR kódem, který Vám byl vygenerován. 
 3. Bezkontaktní platba je preferována. Platba hotovostí je akceptována taktéž. 
 4. Na místo musíte dorazit v roušce, či respirátoru. Při čekání ve frontě dodržujte odstup 2 metry. 

ODBĚR

 1. Odběr je bezbolestivý, jelikož probíhá výtěrem z ústní dutiny. Testovaný bude požádán laborantkami nebo mobilním odběrovým týmem, aby si "odkašlal", poté mu bude proveden stěr z jazyka a oblouků patra v ústní dutině. Vlastní odběr trvá cca 5 vteřin. 

VÝSLEDEK TESTU

 1. Po provedeném odběru budete ihned vyzváni k opuštění místa, aby nedocházelo ke zbytečné kumulaci osob na jednom místě. 
 2. Dle výběru Vašeho testu obdržíte výsledek pomocí SMS. Informace o výsledku Vašeho testu obdržíte do 36 hodin, v případě EXPRESS do 24 hodin, ULTRA EXPRESS do 12 hodin dle uvedených podmínek u jednotlivých služeb

STORNOVÁNÍ REZERVACE

 1. V případě, že potřebujete stornovat vytvořenou rezervaci, stačí si otevřít e-mail s potvrzením, kde naleznete odkaz i pro storno rezervace.